Doporučte kandidáta a získejte voucher v hodnotě 5 000 Kč

Doporučte nám svého známého, kolegyni, kamaráda na jednu z našich otevřených pozic viz zde (kromě pozic vyjmenovaných níže*). Pokud s nimi nejsme aktuálně v kontaktu (nebo nejsou vedeni v naší databázi) a úspěšně projdou výběrovým řízením voucher v hodnotě 5 000 korun je Váš.

Celé jméno a kontaktní údaje (e-mail, GSM číslo) na osobu, kterou chcete doporučit, nám prosím pošlete na e-mailovou adresu info@toptalent.cz . Pokud již jste v kontaktu s některým z našich konzultantů, můžete e-mail poslat přímo na jeho/její adresu.

Podmínky akce

Pošlete nám na adresu info@toptalent.cz nebo na e-mail konzultanta, se kterým jednáte, celé jméno a kontaktní údaje (e-mail a/nebo GSM telefon) na osobu, kterou nám chcete doporučit. Doporučená osoba projde úspěšně výběrovým řízením na jednu z námi inzerovaných pozic, čímž se rozumí, že uzavře pracovně-právní vztah na plný úvazek na jednu z námi otevřených pozic a to do jednoho roku od data, kdy byla doporučena a zároveň doporučená osoba setrvá na dané pozici po celou zkušební lhůtu. Nárok na odměnu vzniká v den následující po dni zakončení tříměsíční zkušební lhůty.

Jako odměnu si můžete vybrat voucher na nákup zboží v hodnotě 5000 Kč v jednom z těchto obchodů - APPLE STORE, ORSAY, RYOR nebo ALZA.CZ.

*Akce se nevztahuje na tyto pozice - Operátor výroby, Skladník.

Doporučená osoba nesmí být aktuálně v procesu výběrového řízení na námi otevřené pozice. Odměna bude vydána pouze do vlastních rukou na základě předložení platného občanského průkazu nebo cestovního pasu, na adrese Pernerova 168, Pardubice 530 02. Vyhrazujeme si právo zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit akci či změnit nebo doplnit její pravidla.