Jak to funguje?

Pokud se budeme bavit o zaměstnání obecně, jsou tu vždy dva pohledy na věc. Zaměstnavetelé často říkají: „Najít dobrého zaměstnance, je těžká věc.“ Zatímco od uchazečů slýcháme: „Nemůžu najít práci, která by mi vyhovovala.“

Pokud zaměstnavatel otevírá atraktivní pozici, může se na ni hlásit až stovky žadatelů. Vybrat mezi nimi „toho správného“ je časovově náročné a vyžaduje to velké zkušenosti. Na druhou stranu Vy jako uchazeč o práci se můžete občas cítit, jako kdybyste posílal/a své životopisy někam do černé díry internetu, odkud Vám často z důvodu časového vytížení firem nepřijde ani odpověď.

Naším úkolem je pomoci Vám, najít takovou práci, která vyhovuje Vašim představám a zároveň obsadit pro zaměstanavatele pozici kandidátem, který splňuje veškeré jeho požadavky. V naší agentuře se soustředí nabídky od mnoha společností různých odvětví a pro Vás to znamená větší šanci, že jedna z nich bude vhodná právě pro Vás. Po celou dobu naší spolupráce, budete mít k dispozici podporu konzultantů TopTalent, kteří Vám poskytnou spoustu cenných rad ohledně výběru vhodné pozice, tak ohledně pracovního pohovoru. Pomohou Vám také vyzdvihnout Vaše přednosti a správně formulovat odpovědi.

Vyzkoušejte nás. Všechny naše služby uchazečům jsou zcela zdarma.